gallery/logo-turnstones

Mieszkasz w Dorset i potrzebujesz pomocy w języku polskim? Umów się na darmową konsultację z psychoterapeutą.

How We Can Help

Terapia po Polsku

Polska Psychoterapeutka w Bournemouth, UK
Mgr Kasia Trybała

 

Nasza Polska terapeutka oferuje pomoc dla Polaków z okolic Bournemouth, Poole, Christchurch i Dorchester. Kasia jest doświadczoną i wykwalifikowaną w Wielkiej Brytanii psychoterapeutką. Swoją pracę z klientami opiera na teorii Gestalt zintegrowanej z podejściem Rogerianskim, Analizą Transakcyjną i NLP. „Łączenie tych czterech podejść w teorii czyni mnie terapeutką humanistyczną integratywną. Jednak to nie naukowe teorie ani wielkie słowa są kluczem mojego sukcesu w pracy z klientami. Moja wieloletnia praktyka potwierdza, że tym, co faktycznie przyczynia się do polepszenia samopoczucia moich klientów, jest doświadczenie bezpiecznej przestrzeni, w której klient uczy się relacji, czuje się zrozumiany, akceptowany i dostaje wsparcie, aby poznać samego siebie, stać się szczerym z sobą samym i dokonać wyboru tego, kim chce zostać.

 

Jak każda profesjonalna terapeutka, dla której bezpieczeństwo i jakość oferowanej usługi jest głównym priorytetem, pracuję pod superwizją. Jako członkini British Association of Counsellors and Psychotherapists swoją pracę opieram na kodzie etycznym tej organizacji.”

gallery/kasia-turnstones

Turnstones zrzesza profesjonalistów oferujących psychoterapię w przystępnej cenie w kilku łatwo dostępnych lokalizacjach na terenie Bournemouth i Poole.

Cena za sesję wynosi £35 ale jeśli jest ona dla Ciebie za wysoka, istnieje możliwość obniżenia jej, tak, aby terapia stała się dla Ciebie dostępna.

Terapeuci Turnstones oferują pomoc w: uzależnieniu, nerwicy, żałobie, braku motywacji, obniżonym nastroju lub depresji, niskiej samoocenie, OCD, atakach paniki, fobiach, trudnościach w związku lub w nawiązywaniu relacji czy tez w życiu zawodowym.

Jesli chcesz porozmawiać i umówić się na spotkanie w języku polskim, zadzwoń pod

Numer tel.: 07828564139

Lub napisz email: kasia@turnstones.uk.com

 

gallery/kasialogos